ad
x

कोरोना महामारीको भत्ता नपाएपछि आन्दोलनको तयारीमा स्वास्थ्यकर्मी

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

रुपन्देहीको भीम अस्पतालमा कार्यरत स्वास्थकर्मीहरुले  कोरोना महामारीको भत्ता नपाएपछि आन्दोलन गर्ने चेतावनी दिएका छन् । सरकारले कोरोनाको समयमा स्वास्थ्यकर्मीलाई प्रदान गर्ने घोषणा गरेको भत्ता अहिलेसम्म उपलब्ध नपाएपछि आज पत्रकार सम्मेलन गर्दै आन्दोलन गर्ने चेतावनी दिएका हुन् । 


संघर्ष समितिका संयोजक  गोपाल उपाध्यायले  कोभिड महामारीको समयमा काम गरेबापत सरकारले दिने घोषणा गरेको  जोखिम भत्ता अहिलेसम्म पनि उपलब्ध नगराएकाले तत्काल भत्ता नपाएका आन्दोलनमा जान बाध्य हुने  चेतावनी दिए । उनले ओपीडी बन्द गर्नेसम्मको तयारी रहेको बताए ।भीम अस्पतालका १७४ जना स्वास्थ्यकर्मीले जोखिम भत्ताबापतको रकम पाएका छैनन्। उनीहरूले साउनदेखि पुससम्मको एक करोड ४९ लाख ८० हजार रकम लिनुपर्नेछ । प्रदेश सरकार र संघीय सरकारले ५०–५० प्रतिशत जोखिम भत्ता ६ महिनाका लागि दिने घोषणा गरेका थिए ।

भीम अस्पतालका मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्ट डा. शकुन्तला गुप्ताले स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई प्रदान गर्ने कोरोना भत्ता अहिलेसम्म प्राप्त नभएका कारणले दिन नसकिएको बताइन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।