ad
x

जनताले सांसदलाई लखेट्न मात्र बाँकी छः श्रेष्ठ

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

बागमती प्रदेशसभा सदस्य एवम् विवेकशील साझा पार्टीका नेता विराजभक्त श्रेष्ठले जनताले अब सांसद् र मन्त्रीहरुलाई लौरो लिएर लखेट्न मात्र बाँकी रहेको बताएका छन् । सोमबार प्रदेश सरकारको आगामी आर्थिक वर्ष २०७९/०८० को बजेटको विषयगत मन्त्रालयमाथिको छलफलका क्रममा सो कुरा बताएका हुन् ।


सरकारले जनताको हितमा जिम्मेवार ढंगबाट काम गर्नुपर्ने भएपनि त्यसमा चुकेकाले जनताले लखेट्न मात्र बाँकी रहेको उनले बताए । ‘पहिले आउँदा घडा राखेर स्वागत गरेका जनताले अब लौरो लिएर लखेट्न मात्र बाँकी छ ।’ उनले भने, ‘जनता आजित भइसके । उनीहरु सुविधा माग्दैछन् । हाम्रो सरकार कहाँ छ । सरकारले जिम्मेवारी कहिले लिने ।’सरकारले आम्दानीको स्रोतको रुपमा रहेको राजस्व तथा करहरूलाई खारेज गर्दै जाँदा प्रदेश सरकारको औचित्यमाथि नै प्रश्न चिन्ह खडा हुने उनले बताए । उनले प्रदेशसभा सचिवालय भित्रका बोटबिरुवा काटेको भन्दै विरोध जनाएका छन् । भारतबाट आँप र लिची जस्ता फलफूल आयात गरेर खानुपर्ने अवस्था रहेको भन्दै उनले प्रदेशसभा सचिवालयभित्र फलिरहेको रुख काट्दैमा समृद्धि नहुने बताए ।

उनले सरकारको बजेट मन्त्रीमुखि भएकाले यसबाट प्रदेशका जनताको हित हुन नसक्ने बताए । युवा तथा खेलकुदको विकासमा प्रदेश सरकारले खासै चासो नदिएको उनको भनाइ छ । उनले खेल क्षेत्रमा सक्रिय युवाहरुलाई विदेश पलायन हुनबाट रोक्न प्रोत्साहनका कार्यक्रमहरु ल्याउनु पर्ने बताए । उनले सरकारले एक आर्थिक वर्षको सवारी साधन खरिदको बजेट खेल क्षेत्रको विकासमा खर्च गर्न सकेमा केही हदसम्म न्याय हुने बताए ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।