ओली नेतृत्वको सरकारले देशलाई सैन्य गठबन्धनतिर लैजाने कोसिस गर्‍यो : प्रचण्ड

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले केपी ओली नेतृत्वको सरकारले एसपीपी सम्झौता गरेर देशलाई सैन्य गठबन्धनतिर लैजाने प्रयास गरे पनि रोकेको बताएका छन् ।  ‘एसपीपी खारेज गर्ने भूमिका हामीले नै खेलेको हो । कसैले इन्कार गर्न सक्दैन गर्नु हुँदैन’ प्रचण्डले भने, ‘ओली नेतृत्वको सरकारले नै एसपीपी सम्झौता गरेर सैन्य गठबन्धन गरेर देशलाई लैजानेको सुरुवात गरेका हुन् । यसको जिम्मा उनले लिनुपर्छ । हामीले मान्दैनौ ।’


आफूले एसपीपी सम्झौता खारेज गरिन्छ भन्दा उल्टै एमालेका नेताले नै चुनौती दिएको प्रचण्डले बताए । ‘मैले एसपीपी खारेज गरिन्छभन्दा चुनौती भएको थियो । संसदमा एमालेका एक नेताले चुनौति दिन्छु भनेका थिए । त्यसको ३/४ घण्टामा पत्र नै बाहिर आयो । त्यो चुनौति पनि खतम भयो’ प्रचण्डले भने ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।