आर्सनलले ४.५ करोड पाउन्डमा जिसुस भित्र्याउने

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

आर्सनल म्यान्चेस्टर सिटीका फरवार्ड ग्याब्रियल जिसुसलाई भित्र्याउन ४.५ करोड पाउन्ड तिर्न सहमत भएको छ । गोलडटकमका अनुसार क्लबले खेलाडीसँग पनि व्यक्तिगत सर्तहरूमा सम्झौता गरिसकेको छ ।


आर्सनलका म्यानेजर मिकेल आर्टेटाले जिसुसलाई आगामी सिजनका लागि नम्बर एक टार्गेट बनाएका थिए । अनुबन्धको विषयमा दुई क्लबबीच शुक्रबार सहमति भएको थियो भने क्लबले खेलाडीसँग आइतबार सम्झौता गरेको थियो ।सन् २०१६–१७ सिजनमा सिटी भित्रिएका २५ वर्षीय जिसुसले प्रिमियर लिग क्लबका लागि ५८ गोल गर्नुका साथै २९ वटा एसिस्ट गरेका छन् । उनले यसक्रममा चारवटा प्रिमियर लिगको उपाधि जित्नुका साथै तीनवटा लिग कप र एउटा एफए कपको उपाधि पनि जितेका छन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।