बुधबार विप्लव समूहका ओम पुनसहित चार केन्द्रीय सदस्य माओवादी प्रवेश गर्ने

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको समूहबाट अलग भएका ओमप्रकाश पुनसहितका चार केन्द्रीय सदस्य आगामी बुधबार (असार १५ गते) नेकपा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्ने भएका छन् । पार्टी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले आगामी बुधबार पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा एक कार्यक्रमका बीच पार्टी प्रवेश गराउने प्रचण्डको सचिवालयले जनाएको छ ।


‘ओमप्रकाश पुनसहित चार केन्द्रीय सदस्य माओवादी केन्द्र प्रवेश गर्ने भएपछि उहाँहरु अरु नेतालाई एकतामा ल्याउन गृहकार्य गरी जारी राख्नुभएको छ’ प्रचण्डको सचिवालय स्रोतले भन्यो,‘ उहाँ (पुनसहित) सहित चार केन्द्रीय सदस्य बुधबार पार्टी प्रवेश गर्ने फिक्स भयो । समय निर्धारण हुन मात्रै बाँकी छ ।’गत असार ९ गते पुनसहित केन्द्रीय सदस्य शंकरबहादुर खड्का, दलबहादुर धामी र रमेश परियार छन् । गत वैशाख विप्लव समूहबाट धर्मेन्द्र बास्तोला हेमन्तप्रकाश ओली सहित नेता कार्यकर्ताले छोडेका थिए । उनीहरुले विप्लव समूह छोडेर नेकपा बहुमत गठन गरेका छन् । एकपछि अर्को गर्दै विप्लव समूहबाट नेता कार्यकर्ता छोड्दै गएपछि उनी एक्लिँदै गएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।