के छ वामदेवको १४ पृष्ठ लामो राजनीतिक प्रस्तावमा ? (पूर्णपाठ)

person explore access_timeअसार १२, २०७९ chat_bubble_outline0
फाइल तस्बिर

नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियानका संयोजक वामदेव गौतमले अभियानको दोस्रो बैठकमा राजनीतिक प्रस्ताव प्रस्तुत गरेका छन् । १४ पृष्ठ लामो सो प्रस्तावमा तत्कालीन नेकपा विभाजनको पृष्ठभूमि, वर्तमान राजनीतिक परिस्थितिको विश्लेषण, अभियानको मार्गदर्शन गर्ने नीति, आचार संहिता र प्रतिबद्धता, नेपालको संविधानमा आवश्यक संशोधन र बहुदलीय समाजवाद समितिको कार्यक्रम प्रस्तुत गरेका छन् ।


गौतमले पार्टी एकता समन्वय समिति पार्टीमा रूपान्तरण हुनुभन्दा पहिलेको अस्थायी संरचना हुने बताउँदै रूपान्तरण नहुँदासम्म संयोजन समितिका सम्पूर्ण संरचना र दस्ताबेजहरू पार्टी सरह रहने बताएका छन् । आफूहरूको प्रयत्नका बाबजुद नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) पुनः एकीकरण हुन नसके पार्टी एकता समन्वय समितिको बैठकबाट आवश्यक निर्णय गरिने बताइएको छ ।हेर्नुहोस् प्रस्तावको पूर्णपाठ हेर्नुहोस् :कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।