ad
x
साताको कार्टुन

साताको कार्टुन : माधवको अपमान !

person explore access_timeअसार १२, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादीलाई आफ्नो पार्टीका मन्त्रीहरु फेर्न महाभारत भएको छ । पार्टीका सबै कमिटीबाट मन्त्री हेरफेरको प्रस्ताव पारित भइसक्दा पनि मन्त्रीहरु आफ्नो पद छाड्न तयार देखिएका छैनन् । उनीहरुले एकपछि अर्को शर्त तेर्स्याउँदै हस्ताक्षर अभियान नै चलाएका छन् ।


पार्टीबाट मन्त्री हेरफेरको लागि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई नामावली पठाएको यतिका दिन बितिसक्दा पनि सो निर्णय कार्यान्वयन गर्न आनाकानी गरिरहेका छन् । देउवाले मन्त्रीहरू परिवर्तन नगरिदिँदा पार्टी भित्र धेरै सकस बढ्दै गएको छ । पार्टी अध्यक्ष माधव कुमार नेपाल पार्टी भित्र र बाहिर चेपुवामा परेका छन् । देउवाले आफ्नो अपमान गरेको ठहर नेपालको छ । हेर्नुहोस् साताको कार्टुन :कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।