ad
x

कास्कीलगायत जिल्लामा भारी वर्षा, सतर्कता अपनाउन अनुरोध

person explore access_timeअसार ११, २०७९ chat_bubble_outline0

कास्की, पाल्पा, अर्घाखाँची, नवलपरासी (ब.सु.पश्चिम), गुल्मी र आसपास धेरै स्थानमा भारी वर्षा भइरहेकाले सो क्षेत्रमा आकस्मिक बाढी आउन सक्ने बाढी पूर्वानुमान महाशाखाले चेतावनी दिएको छ ।


शनिबार बिहान सूचना जारी गर्दै महाशाखाले यी जिल्लाहरु भइ बहने स-साना नदीमा आकस्मिक बहाव हुन सक्ने बताउँदै उक्त जिल्लाका साना नदीतटिय क्षेत्रमा उच्च सतर्कता अपनाउन अनुरोध गरेको हो । उक्त जिल्ला भई यात्रा गर्दा पहिरो र गेग्रान वहावको जोखिम हुने भएकाले विहान ९ बजेसम्म यात्रा गर्दा उच्च सतर्कता अपनाउन पनि महाशाखाले भनेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।