ad
x

जनकपुरधाम उपमहानगरले ल्यायो १ अर्ब ८० करोडको बजेट

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

जनकपुरधाम उपमहानगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष ०७९/०८० का लागि १ अर्ब ८० करोड ७१ लाख ४५ हजार रुपैयाँको बजेट विनियोजन गरेको छ ।


जनकपुरधाम उपमहानगरले चालुतर्फ ५९.४५ प्रतिशत अर्थात १ अर्ब ७ करोड ४१ लाख २७ हजार रुपैयाँ र पुँजीगततर्फ ४०.६ प्रतिशत अर्थात ७३ करोड ३० लाख १८ हजार रुपैयाँ विनियोजन गरेको छ ।त्यस्तै आन्तरिक स्रोतबाट ८० करोड १ लाख ३८ हजार ९ सय रुपैयाँ, बाह्य श्रोतबाट १ अर्ब ७० लाख ६ हजार १ सय रुपैयाँ, आन्तरिक राजश्वबाट १४ करोड ३१ लाख १० हजार रुपैयाँ, संघ सरकारबाट राजश्व बाँडफाँडबाट ३१ करोड १४ लाख ८१ हजार रुपैयाँ, प्रदेश सरकारबाट राजश्व बाँडफाँड अन्तर्गत १ करोड ७१ लाख ६८ हजार ८ सय रुपैयाँ बजेट रहेको उपमहानगरले जनाएको छ । 

उपमहानगरले आर्थिक विकास समितिका लागि ४ करोड ५६ लाख, सामाजिक विकास समितिका लागि ६७ करोड ४२ लाख रुपैयाँ, पूर्वाधार विकास समितिका लागि ६४ करोड ६५ लाख १४ हजार रुपैयाँ, वन वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन विकास समितिका लागि ५ करोड रुपैयाँ र सुशासन तथा संस्थागत विकास समितिका लागि ४९ करोड ८ लाख ३१ हजार रुपैयाँको बजेट विनियोजन गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।