ad
x
समाचार

पोखरा महानगरले ल्यायो ८ अर्ब ७७ करोडको बजेट

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

पोखरा महानगरपालिकाले आगामी आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेट प्रस्तुत गरेको छ । महानगरले आगामी आर्थिक वर्षका लागि ८ अर्ब ७७ करोड रुपैयाँको बजेट प्रस्तुत गरेको हो ।


महानगर पालिकाले विवादका बाबजुत आगामी वर्षको बजेट प्रस्तुत गरेको सूचना अधिकारी भरतराज पौड्यालले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । महानगरको प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले विवाद झिकेपछि बजेट भाषणको कार्यक्रम २ घन्टा रोकिएको थियो ।प्रमुख प्रतिपक्षी दल सहमतीमा आएपछि महानगरले आगामी वर्षको बजेट प्रस्तुत गरेको हो । संवैधानिक व्यवस्थाअनुसार देशभरका सबै स्थानीय तहले असार १० गते (आज)सम्म आगामी वर्षको बजेट प्रस्तुत गर्नुपर्ने व्यवस्था छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।