ad
x
समाचार

एमालेको असहयोगका कारण जीतपुर सिमराको नगरसभा स्थगित

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

बाराको जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभा स्थगित भएको छ । नेकपा एमालेबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुको असहयोगका कारण नगरसभा स्थगित भएको हो ।


एमालेबाट निर्वाचित नगरसभा सदस्यहरुले हाजिर नगरेपछि गणपूरक संख्या नपुगेको भन्दै स्थगित गर्नुपरेको एक कार्यपालिका सदस्यले बताए । शुक्रबार बिहिन ११ बजेका लागि बोलाएको नगरसभामा उपप्रमुख भोला प्रसाद अधिकारीसमेत २ घण्टा ढिलो आइपुगेका बताइएको छ । उनले नगरसभा सम्पन्न गर्न सहजीकरण नगरेको एमालेका एक सदस्यले जनाए । एमालेको अवरोधका कारण गणपूरक संख्या नपुगेपछि नगरसभा स्थगित गर्नु परेको नगरप्रमुख राजन पौडेलले बताए । प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत चेत कुमार पोखरेलले कार्यक्रम सुरु गरेपनि एमालेका जनप्रतिनिधिहरुले माइक खोसेपछि केही समय तनावको स्थिति सिर्जना भएको थियो । नगर प्रमुख पौडेलले नगरसभा सुरु गर्न खोजेपनि होहल्ला र असहज परिस्थितिका कारण ४ बजे नगरसभा स्थगितको घोषणा गरिएको हो । उपप्रमुख अधिकारीसहित एमालेका जनप्रतिनिधिहरु कार्यक्रम स्थल पुग्नासाथ होहल्ला भएको थियो । एमालेले २ घण्टा होहल्ला गरेपछि नगरप्रमुख पौडेलले नगरसभा स्थगित भएको घोषणा गरेका हुन् ।  संवैधानिक व्यवस्था अनुसार सवै स्थानीय तहले असार १० गतेभित्र नगरसभामा बजेट प्रस्तुत गरिसक्नुपर्ने व्यवस्था छ ।  

नगरसभामा जीतपुर सिमरा वडा नं ७ का वडाध्यक्ष सुनिल गुप्ताले कर्मचारीमाथि   दुर्व्यवहारबारे गरेको कर्मचारीहरुले गुनासो गरेका छन् ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।