ad
x

नुवाकोटको म्यागङ गाउँपालिकाले ल्यायो ३९ करोड ७१ लाख बजेट

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

नुवाकोटको म्याङ गाउँपालिकाले आगामी आर्थिक वर्षका लागि ३९ करोड ७१ लाख ७९ हजार रुपैयाँ बराबरको अनुमानित बजेट ल्याएको छ । 


गाउँपालिकाले शुक्रबार पालिकासभा मार्फत सार्वजनिक गरेको बजेटमध्ये २५ करोड १६ लाख रुपैयाँ चालुतर्फ र १४ करोड ७५ लाख ७९ हजार रुपैयाँ पुँजीगततर्फ छुट्याएको जनाएको छ । खर्च व्यवस्थापनतर्फ पालिकाले २० लाख रुपैयाँ आन्तरिक स्रोतबाट व्यवस्थापन गरिने, संघ र प्रदेश सरकारबाट राजस्व बाँडफाँडबाट प्राप्त हुने क्रमशः ६ करोड ५९ लाख ४७ हजार र १ करोड ६३ लाख ८९ हजार, सशर्त अनुदान बापत संघबाट प्राप्त हुने १६ करोड ४८ लाख र प्रदेशबाट प्राप्त हुने २ करोड २१ लाख ६४ हजार र संघ र प्रदेशबाट प्राप्त हुने विशेष, समपुरक अनुदानबाट ४ करोड ३७ लाख ११ हजार रुपैयाँ रहने पालिकाले जनाएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।