ad
x

अम्बिकाले ल्याइन् ‘सुगर फ्री...’ गीत

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

राजेन्द्र बुढाथोकी र अस्मिता अधिकारीको स्वर रहेको गीत ‘सुगर फ्रि...’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा राजेन्द्र बजगाईको संगीत तथा संगीत संयोजन रहेको छ । 


अम्बिका थापाको शब्द रहेको गीतको भिडियोमा सागर लम्साल, अञ्जली अधिकारी र श्रीदेव भट्टराईको अभिनय छ । भिडियोको कोरियोग्राफी दीपक सिंहले गरेका हुन् ।त्रिमूर्ति इन्टरटेन्मेन्टबाट सार्वजनिक भिडियोमा नवराज उप्रेतीको छायांकन, विकास ज्ञवालीको सम्पादन रहेको भिडियो राजेन्द्र बजगाईंले निर्देशन गरेका हुन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।