ad
x

आलिया मेरो दाल–भात हुन्, अब बर्गर, हक्का नुडल चाहिँदैन : रणबीर कपुर

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता रणबीर कपुरले हालै आफ्ना दुई फिल्मबाट जे जति प्रतिक्रिया पाएका छन्, त्यो हेर्दा उनले बक्स अफिसमा ठूलै धमाका मच्चाउने हुन् कि भनेर धेरैले आशा व्यक्त गरेका छन् । शुक्रबार रणबीरको अर्को एउटा फिल्मको ट्रेलर रिलिज भएको छ । शमशेराको ट्रेलरमा रणबीर पूर्ण रुपमा छाएका छन् ।


रणबीरले विवाहबारे कुरा गरेःशमशेराको ट्रेलर लञ्च कार्यक्रममा रणबीर कपुरले मिडियासँग खुलेर कुराकानी गरेका छन् । अभिनेताले फिल्म शमशेराबाहेक आफ्नो विवाह र श्रीमती आलिया भट्टबारे पनि कुराकानी गरेका छन् । रणबीरले आलियाको तारिफ पनि गरेका छन् । यतिमात्रै होइन, रणबीर कपुरले आलियालाई कति धेरै माया गर्छन् र विवाहपछि उनले कुन कुरा महसुस गरे भन्ने पनि जानकारी दिएका छन् ।

विवाहपछि रणबीरको फेरियो सोच

रणबीरले आलिया आफ्ना लागि दाल भात सरह भएको जानकारी दिँदै भने, ‘यो वर्ष मेरा लागि निकै राम्रो रह्यो । यो वर्ष फिल्म रिलिज हुनुका साथै मेरो विवाह पनि भयो । जुन मेरो जीवनको एक सुन्दर चिज रह्यो । म सधैँ फिल्ममा भन्ने गर्दथेँ कि विवाह एक दाल–भात जस्तै हो । जीवनमा त थोरै टंगडी कबाब, किमा पाव, हक्का नुडल्स हुनुपर्छ । तर बोस जीवनमा त दाल भात नै उत्कृष्ट हो, अरु केही कुरा पनि होइन रहेछ । त्यो दाल भातमा तड्का छ, मिठास छ, सबैकुरा छ ।’

बी टाउनका चर्चित जोडी हुन् रणबीर–आलिया

रणबीरको यो बयानले थाहा हुन्छ कि आलिया उनका लागि किन महत्वपूर्ण छिन् । रणबीर र आलिया बी टाउनका निकै चर्चित जोडीमध्ये एक हुन् । यी दुईको यसै वर्ष विवाह भएको हो । विवाह निकै गोप्य रुपमा भयो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।