राजनीति

मन्त्रीको लफडामा राजेन्द्र पाण्डेले भने– यी साथीहरु जान्छन्, भोलि नयाँ टोली आउँछ

person explore access_timeअसार १०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका नेता राजेन्द्र पाण्डेले पार्टीबाट सरकारमा रहेका मन्त्रीहरु भोलिसम्ममा फिर्ता हुने जिकिर गरेका छन् । पार्टीका मन्त्रीहरुले फिर्ता हुन आनाकानी गर्दै नेतृत्वविरुद्धनै मोर्चाबन्दी गरिरहेका बेला नेता पाण्डेले उनीहरु भोलि बेलुकासम्म सरकारबाट फिर्ता हुने र नयाँ टिम सरकारमा जाने दाबी गरेका हुन् । 


‘फिर्ता हुने र नहुने त भोलि बेलुकासम्मा थाहा पाउनुहुन्छ’, मन्त्रीहरु फिर्ता हुन मानेनन् अब के गर्नुहुन्छ भन्ने जिज्ञासामा उनले भने, ‘यी साथीहरु जान्छन्, अर्को टोली आउँछ ।’ उनले पार्टी भन्दा मन्त्रीहरु पावरफूल भएको नभइ परिस्थिति त्यस्तो बनिदिएको बताए । पार्टीको पोलिटब्युरो बैठकपछि उनले सरकारबाट मन्त्रीहरुलाई फिर्ता बोलाउने क्रममा केही प्रक्रियामा कमजोरी भने भएको स्वीकारे । बजेटबारे छलफल भइरहेको बेला पार्टीले अली छाँचो निर्णय गरेर कमजोरी भएको उनको भनाइ छ । बजेटमा मन्त्रीहरुले जवाफ पनि दिइरहेकाले अब मन्त्री फेर्दा केही नहुने उनले बताए । पाण्डेले अहिले भइरहेका मन्त्रीहरुलाई छ महिनाका लागि सरकारमा पठाएकाले अझै पनि बसिरहन्छु भन्नुको अर्थ नरहेको उनको भनाइ छ । ‘त्यतिबेलै तपाईँहरुलाई परिवर्तन गरेर अर्को टीम पठाउँछौ भनेको हो । पार्टीको राजकीय विभागको प्रमुख म हुँ । माधव नेपालसँगको छलफलमा म पनि भएकाले यसबारे मलाई जानकारी छ’, उनले भने, ‘मन्त्री पद भनेको चार्मफुल पद नै हो । सबै भोलि बेलुका थाहा हुन्छ । नयाँ टोली आउँछ मन्त्रीमा । यी साथीहरु भोलि जान्छन् । मैले बोलेपछि हुन्छ ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।