ad
x

सार्वजनिक विदाको मजाक : नगरसभा सकिएको उपलक्ष्यमा बाह्रबिसेमा विदा

person explore access_timeअसार ९, २०७९ chat_bubble_outline0

सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिकाले नगरसभा सकिएको उपलक्ष्यमा सार्वजनिक विदा दिएको छ । बाह्रविसे नगरपालिकाको असार ९ गते बसेको ११ औं नगरसभा सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको भन्दै १ दिनका लागि सार्वजनिक बिदा दिइएको हो । 


सो नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत अमरप्रसाद भट्टले जारी गरेको सुचना अनुसार असार १० गते शुक्रबारका दिन सार्वजनिक विदा दिइएको छ । सूचनामा नगरपालिका एवं नगर अन्र्तगत रहेका सम्पूर्ण कार्यालयहरूमा सार्वजनिक विदा गर्न आदेशसहित अनुरोध गरिएको छ । नगरसभा सकिएको खुसीयालीमा किन सार्वजनिक विदा दिनुपरेको भन्ने जिज्ञासामा नगरप्रमुख बालकृष्ण बस्नेतले विगतदेखि नै नगरसभाको बैठकपछि सार्वजनिक विदा दिँदै आएकोले त्यसलाई निरन्तरता दिएको बताए । उनले भने–‘संघीय सरकारले पनि आइतबार बिदा दिएको थियो । हामीले भोली शुक्रबार बिदा दिँदा के बिग्रन्छ र रु’ नगरसभा बैठक सकिएको उपलक्ष्यमा विदा दिएपछि सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरूले सो नगरपालिकाको आलोचना गरिरहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।