ad
x

फष्टलुकमा यस्तो देखियो ‘लाखे’

person explore access_timeअसार ९, २०७९ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘लाखे’ को फष्टलुक सार्वजनिक भएको छ । निर्माण युनिटले फिल्मको एक पोष्टर फष्टलुकको रुपमा सार्वजनिक गरेको हो । पोष्टरमा कलाकारले बिभिन्न प्रकारका मुकुण्डो लगाएको तस्बिरले प्रथामिकता पाएको छ ।


सम्राट बस्नेतको निर्देशक रहेको मल्टिस्टार फिल्म ‘लाखे’ मा सौगात मल्ल, अनुपविक्रम शाही, आर्यन अधिकारी, सुशील सिटौला, रोहित रुम्बा, बर्षा राउत, अर्पण थापा, प्रशान्त ताम्रकार, संजोक राणा र कालु राना लगायत कलाकारको मुख्य भूमिका छ ।काठमाडौँ, मुस्ताङ लगायतको स्थानमा छायाङ्कन भएको फिल्म ग्लोबल मिडिया एण्ड रिसर्च सेन्टर तथा औरियन प्रोडक्सनको ब्यानरमा निर्माण भएको हो । फिल्म ३१ भदौमा प्रदर्शनमा आउँदैछ ।  फिल्मका निर्माता सिजन अर्याल हुन् । कथासमेत निर्माता अर्यालकै रहेको फिल्मको गणेश मल्ल ठकुरी प्रस्तुतकर्ता र हरि मल्ल ठकुरी कार्यकारी निर्माता रहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।