ad
x

बेललाई भित्र्याउने कार्डिफ सिटीको प्रयास

person explore access_timeअसार ९, २०७९ chat_bubble_outline0

गेराथ बेललाई भित्र्याउन कार्डिफ सिटीले उनका प्रतिनिधिहरूसँग छलफल अघि बढाएको छ । रियल म्याड्रिड छाडेपछि ३२ वर्षीय बेल हाल फ्रि–ट्रान्सफरमा उपलब्ध छन् । बेलका प्रतिनिधिहरूले कार्डिफका अध्यक्ष मेहमत डालम्यानसँग छलफल गरिरहेको पुष्टि गरेका छन् ।


यद्यपि, दुई पक्षबीच सम्झौता भने भइसकेको छैन । बेलका प्रतिनिधिहरू अन्य क्लबसँग पनि छलफलमा रहेका छन् । पाँच पटकका च्याम्पियन्स लिग विजेता बेल अमेरिकाको मेजर लिग सकरमा जाने तथा टोटनह्याम फर्कने चर्चा पनि रहेको छ । कार्डिफमा जन्मेर त्यहीँ हुर्केका बेल हाल वेल्सलाई विश्वकपमा सफलता दिलाउन केन्द्रित रहेका छन् । कार्डिफ र वेल्स फुटबल एसोसिएसनको ट्रेनिङ ग्राउन्ड एउटै रहेकाले बेल उनीहरूसँग नजिक रहेर काम गर्न पाइरहेका छन् ।तर सन् २०१३ मा विश्व कीर्तिमानी ८.५ करोड पाउन्डमा रियल म्याड्रिडसँग अनुबन्ध गरेका बेल च्याम्पियनसिप टोलीसँग आबद्ध हुन्छन् भन्नेमा धेरैले आशङ्का व्यक्त गरेका छन् । बेलले रियलमा एक हप्तामा ६ लाख पाउन्ड कमाउँथे जुन कार्डिफको पुरै टोलीले एक हप्तामा कमाउनेभन्दा बढी हो ।
बीबीसीकमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।