ad
x

चीनले फेरि गर्‍यो पाकिस्तानको उद्धार

person explore access_timeअसार ९, २०७९ chat_bubble_outline0

पाकिस्तानका अर्थमन्त्री मिफ्ताह इस्माइलले बुधबार चिनियाँ बैंक र पाकिस्तानको समूहले २.३ अर्ब डलरको ऋण सहजीकरण सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेको जानकारी दिएका छन् । यसपछि अबको केही दिनमा नगदको संकटसँग जुधिरहेको मुलुकले केही राहत पाउने अपेक्षा गरिएको छ । 


मिफ्ताह इस्माइलले ट्वीट गर्दै यसको जानकारी दिएका हुन् । उनले लेखेका छन्, ‘चीनको समूह अफ बैंकले आज २.३ अर्ब डलर ऋण सुविधामा हस्ताक्षर गरेको छ । पाकिस्तानले एक दिनअघि यो सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेको थियो। हामी यसका लागि चिनियाँ सरकारलाई धन्यवाद दिन्छौँ। ”चिनियाँ सरकारको यो कदमलाई लिएर पाकिस्तानका विदेशमन्त्री बिलावल भुट्टोले ट्वीट गर्दै लेखेका छन्, ‘चीनका राष्ट्रपति सी जिनपिङ र विदेशमन्त्री वाङ यी र चीनका जनतालाई धन्यवाद । चिनियाँ बैंकहरूको समूहले २.३ अर्ब डलर ऋण सुविधा दिने सम्झौतामा हस्ताक्षर गरेका छन् । पाकिस्तानका जनता आफ्नो संधैको मित्र चीनप्रति आभारी छन्।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।