ad
x

अल्मुताइरीको विषयमा अन्तिम निर्णय आउन अझै समय लाग्छ : महासचिव राई

person explore access_timeअसार ८, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीका मुख्य प्रशिक्षक अब्दुल्लाह अल्मुताइरीलाई हटाउन कतार फुटबल र स्वयम् प्रशिक्षकको सहमति आवश्यक हुने भएको छ । बुधबार बसेको एन्फा कार्यसमितिको पहिलो बैठकले खेलाडीलाई प्रशिक्षणमा बोलाउने निर्णय गरेपनि प्रशिक्षकलाई बोलाउने विषयमा निर्णय गरेन । 


प्रशिक्षक हटाउने विषयमा भने एन्फा कमजोर देखिएको छ । कतार फुटबल र स्वयम् प्रशिक्षकसँग सहमति नभएसम्म कानुनी पाटोमा जानु पर्ने झमेलाले आजको बैठकमा प्रशिक्षकको विषयमा निर्णय हुन सकेन । 
एन्फाका महासचिव किरण राईले आफूले प्रशिक्षकको विषयमा जिम्मा पाएको र कही दिनमा यसको विषयमा निर्णय गर्ने बताएका छन् । उनले प्रशिक्षकलाई हटाउन कतार फुटबलसँग सहमति गर्ने र त्यो भन्दा पहिला प्रशिक्षकलाई नेपाल बोलाउने बताए । ‘प्रशिक्षकको विषयमा निर्णय गर्न केही समय लाग्नेछ । कतार फुटबल र स्वयम् प्रशिक्षकसँगको छलफलपछि मात्र अन्तिम निर्णय हुनेछ । लामो प्रकृया भएकाले समय लाग्ने भएको हो । कतार फुटबलले सहमति नदिए कतार एम्बेसीसँग छलफल गरेर अन्तिम निष्कर्षमा पुग्नेछौँ,’ राईले भने ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।