पोखरा महानगरको नगरसभा बैठक सुरु, नीति तथा कार्यक्रम पेस गरिँदै

person explore access_timeअसार ८, २०७९ chat_bubble_outline0

भौगोलिक रुपमा देशकै ठुलो महानगरका रुपमा रहेको पोखरा महानगरपालिकाको नगरसभा बैठक सुरु भएको छ । बैठकमा आगामी आर्थिक वर्षको नीति तथा कार्यक्रम पेस हुँदैछ । महानगर प्रमुख धनराज आचार्यको अध्यक्षतामा बसेको नगरसभामा उपमेयर मञ्जुदेवी गुरुङले सहभागीहरुलाई स्वागत गरेकी छन् । नगरसभाको प्रमुख अतिथि गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री कृष्णचन्द्र नेपाली छन् ।


कार्यक्रममा नगर सभा तथा महानगरको नीति तथा कार्यक्रमका सम्बन्धमा अतिथिहरूले शुभकामना दिने क्रम जारी छ । नगरसभामा मेयर आचार्यले नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्नेछन् । आचार्यको सचिवालयका अनुसार निर्वाचन अघि सार्वजनिक घोषणापत्रलाई नै आधार बनाएर नीति तथा कार्यक्रम ल्याइएको छ ।नीति तथा कार्यक्रममा पोखराको पर्यटन, शिक्षा, स्वास्थ्य तथा कृषिलाई प्राथमिकता दिइएको छ । यसका साथै पोखराको पूर्वाधार विकासलाई नीति तथा कार्यक्रममा समेटिएको छ ।
नगर सभामा नेकपा एमालेको दलका नेता राधिकाकुमारी शाही, नेपाली काँग्रेसका दलका नेता दिवसमान प्रधानाङ्गले शुभकामना दिएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।