ad
x

आयोग गठन गरेर आरक्षबाट विस्थापितहरुको समस्या समाधान गर्छौं : एनपी साउद

person explore access_timeअसार ७, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका नेता एनपी साउदले शुक्लाफाँटा राष्ट्रिय निकुञ्ज (पुरानो वन्यजन्तु आरक्ष) बाट विस्थापितहरुको समस्या समाधान गर्ने आश्वासन दिएका छन्। मंगलबार कञ्चनपुरमा आयोजित एक कार्यक्रममा नेता साउदले नयाँ आयोग गठन गरेर समस्या समाधान गरिने बताएका हुन्।   


‘जति पनि शिविर छन्, शिविरका लागि कार्यक्रम ल्याउँछौं । आरक्षको समस्या हामी समाधान गर्छौं। आरक्षको आयोग हामी गठन गर्छौं। यही सरकारले गठन गर्छ,’ उनले भने, ‘आरक्ष आयोग गठन गरेर सरकारले समस्या समाधान गर्छ।’  नेता साउदले सुकुम्बासीलाई भूआयोगमार्फत जग्गा दिने पनि बताए। ‘जिल्लाभित्र भूमिहीनलाई आयोगमार्फत लालपुर्जा पनि वितरण गर्छौं। यही सरकारले जग्गा दिन्छ,’ उनले भने।  उनले भ्रष्टाचार नगर्न र जनताको पक्षमा अनुशासित भएर वास्तविक काम गर्न जनप्रतिनिधिलाई निर्देशन दिए । पुराना तिक्तता मेटाई पार्टीमा एकता गरेर अघि बढ्न नेता कार्यकर्तालाई साउदको आग्रह छ ।  
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।