ad
x

इन्धनमा भएको मूल्यवृद्धि फिर्ता गर्न माग

person explore access_timeअसार ७, २०७९ chat_bubble_outline0

सरकारले पेट्रोल, डिजेल र मट्टितेलमा चर्को मूल्यवृद्धि गरेकोप्रति नेपाल यातायात मजदुर स्वतन्त्र संगठनले ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ । असार ५ गते राति १२ बजेदेखि लागु हुनेगरी मूल्यवृद्धि भएसँगै डिजेल र मट्टितेल प्रलिलिटर १ सय ९२ रुपैया र पेट्रोल प्रतिलिटर १ सय ९९ रुपैया निर्धारण गरिएको छ ।


मूल्य वृद्धिपछि पनि नेपाल आयल निगमलाई मासिक ४ अर्ब ७० करोड घाटा हुने देखाउने काम भएको संगठनले विज्ञप्तिमार्फत जनाएको छ । रसिया–युक्रेन युद्धलाई कारण देखाएर अन्य विकल्पहरूको उपयोग नै नगरी निगम सञ्चालक समितिले इन्धनमा गरेको मूल्य बृद्धिले नेपाली जनजीवनमा चौतर्फी असर पारिरहेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । सरकारले बाध्यताको जतिसुकै तर्कहरु पेस गरेपनि यो निर्णय तत्काल फिर्ता लिनुपर्ने संगठनको माग छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।