ad
x

फष्टलुकमा यस्तो देखियो दयाहाङ र सौगातको ‘२ नम्बरी’

person explore access_timeअसार ६, २०७९ chat_bubble_outline0

दयाहाङ राई र सौगात मल्लाको मुख्य भूमिका रहेको फिल्म ‘२ नम्बरी’ को फष्टलुक सार्वजनिक भएको छ । निर्माण युनिटले फिल्मको एक पोष्टर फष्टलुकको रुपमा बाहिर ल्याएको हो ।


फष्टलुकमा फिल्मका मुख्य कलाकार दयाहाङ राई, सौगात मल्ल, उपासना सिंह ठकुरी, उगेन छोदेन र वुद्धि तामाङ देखिएका छन् । रेड बर्ड प्रोडक्सनको प्रस्तुतिमा तयार भएको ‘२ नम्बरी’ दीपेन्द्र लामाले निर्देशन गरेका हुन् । दीपक मनाङ्गे, अमलादेवी राई र जयस श्रेष्ठ निर्माता रहेको फिल्मको प्रस्तुतकर्ता किरण नेपाली हुन् । २ साथीको मित्रताको कथामा बनेको फिल्मको लेखन समेत निर्देशक लामाले आफैले गरेका हुन् । 

सरोज नेपाली कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्मको सह–निर्मातामा मिठु तामाङ्नी रहेकी छिन् । फिल्ममा सुशान्त प्रजापतिको छायांकन, रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी, निमेष श्रेष्ठको सम्पादन, जयन जे वाइवाको संगीत छ । फिल्म ४ कार्तिकमा रिलिज हुनेछ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।