ad
x

फिल्म ‘महापुरुष’ को छायाङ्कन सुरु

person explore access_timeअसार ५, २०७९ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘महापुरुष’ को छायाङ्कन सुरु भएको छ । हास्य कलाकारद्वय मदनकृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्यको मुख्य भूमिका रहने फिल्मको छायाङ्कन शुक्रबारबाट  सुरु भएको हो । फिल्मका निर्देशक प्रदीप भट्टराई हुन् । ४० दिनको छायाङ्कन तालिका रहेको फिल्ममा महका अलवा अरुण क्षेत्री, अन्जना बराइली, बानियाँ, गौरी मल्ल, राजाराम पौडेल लगायतको अभिनय रहनेछ ।


म्याक्स दीपेश खत्रीको निर्माण र रविन्द्रसिंह बानियाँको कार्यकारी निर्माण रहेको फिल्मले समाजले मानिसलाई कसरी महापुरुष बनाउँछ भन्ने कथा उठाउन खोजेको छ । फिल्म बाबु–छोरा बीचको कथा समेत रहेको निर्माण युनिटले जनाएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।