ad
x
राजनीति

दुई दिने प्रशिक्षणपछि एमाले प्रतिनिधि भन्छन्–अपेक्षाभन्दा बढी पायौँ (भिडियोसहित)

person explore access_timeअसार ३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले बिहीबार र शुक्रबारका पार्टीबाट निर्वाचित स्थानीय तहका जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । काठमाडौंको राष्ट्रिय सभागृहमा आयोजित प्रशिक्षण कार्यक्रममा देशभरबाट एमालेका जनप्रतिनिधिहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।


विशेष गरेर पार्टीबाट टिकट पाएर प्रतिनिधि भइसकेपछि जनताका काम गर्दैगर्दा पार्टीको घोषणा पत्र र जनताका आवश्यकता पूरा गर्नुपर्ने र त्यसका लागि पार्टीको प्रशिक्षण निकै महत्वपूर्ण भएको प्रतिनिधिहरूले बताएका छन् । उनीहरुले अपेक्षा भन्दा बढी कुरा प्रशिक्षणबाट पाएको र त्यसलाई व्यवहारमा उतार्न प्रयास गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका छन् । ​नवनिर्वाचित भएर जनतासँग काम गर्न जाँदा कसरी जाने, नीतिगत विषय, कानूनी पक्ष र बजेटको प्राथमिकीकरण र बजेट तर्जुमाका विषयमा पार्टीले दिएको प्रशिक्षण निकै महत्त्वपूर्ण रहेको जनप्रतिनिधिहरूको भनाइ छ । यस विषयमा रातोपाटीसँग कुरा गर्दै एमाले नेतृ कोमल वलीले पनि जनप्रतिनिधिहरू दुई दिने प्रशिक्षणबाट सन्तुष्टि भएको र जनताका लागि काम गर्ने संकल्पसहित सभागृहको हलबाट निस्किएको बताइन् । 

नवनिर्वाचित स्थानीय तहका जनप्रतिनिधिहरूले दुई दिने प्रशिक्षण कार्यक्रमबाट के पाए र केन्द्रबाट उनीहरू के लिएर स्थानीय तहमा फर्कँदै छन् त ? हेरौं यसै सन्दर्भमा तयार यो भिडियो रिपोर्ट–

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।