समाचार

'चिसो मान्छे' को चर्चा : शुक्रबारदेखि प्रदर्शनमा आउने फिल्मबारे के भन्छन् स्वस्तिमा र अर्पण ? (भिडियो वार्ता)

चलचित्रको मुख्य मात्र नै बाकसको ‘चिसो मान्छे’

person explore access_timeअसार २, २०७९ chat_bubble_outline0

दिपेन्द्र के खनालको निर्देशनमा बनेको चलचित्र 'चिसो मान्छे' असार ३ गते अर्थात भोलि शुक्रबारदेखि प्रदर्शनमा आउँदैछ । प्रदर्शनको संघारमा आइपुग्दा चलचित्रका दुई पात्र स्वस्तिमा खड्का र अर्पण थापा प्रमोसनमा व्यस्त छन् । चलचित्र चिसो मान्छेको पोष्टर सार्वजनिक हुँदादेखि नै चर्चामा रह्यो ।  चलचित्रमा स्वस्तिमा खड्काले निर्वाह गरेको सुदूरपश्चिमको बाजुराली पात्र र उनको लवजले पनि चर्चा पाइरहेको छ ।


सार्वजनिक टिजर र ट्रेलरमा देखिएका तीन पात्र स्वस्तिमा, अपर्ण र देशभक्त खनाल अनि एक मृत ‘चिसो’ मान्छेको कथा नै फिल्मको पूर्ण स्वरुप रहेको निर्माण टिमको दावी छ । त्यसमा पनि फिल्मको कथा अनि मुख्य पात्र भनेकै सोही चिसो मान्छे भएको स्वस्तिमा र अर्पणको दावी छ । उनीहरू भन्छन्, ‘एउटा चिसो मान्छे कै कारण काठमाडौंदेखि बाजुरासम्मको यात्रा तय भएको छ, पात्रहरू जन्मिएका छन्।’ पात्र, परिवेश, विषयवस्तु लगायतले अपेक्षित मानिएको चलचित्रका दुई पात्र स्वस्तिमा खड्का र अर्पण थापासँग रातोपाटीका लागि कार्यक्रम टक विथ द टपमा गरिएको विशेष संवाद: 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।