ad
x

वर्षौँको झगडापछि गोबिन्दाले भाञ्जा कृष्णालाई माफी दिँदै भने, ‘रिल्याक्स, तपाईंसँग केही समस्या छैन’

person explore access_timeअसार २, २०७९ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता गाबिन्दा र उनका भाञ्जा कृष्णा अभिषेकबीचको मनमुटाव समाप्त भएको छ । गोबिन्दाले भाञ्जा कृष्णालाई माफी दिएका छन् । रिसाएका मामालाई मनाउनका लागि कृष्णाले सार्वजनिक रुपमा थुप्रैपटक माफीसमेत मागेका थिए ।


मनिष पलको शोमार्फत् प्याचअपःमनिष पलको पोडकास्टमा केही दिनअघि कृष्णाले रुँदै आफ्ना मामासँग माफी मागेका थिए । कृष्णापछि अब गोबिन्दाले मनिष पोलको शोमा उपस्थिति जनाएका छन् । यति नै बेला उनले आफ्ना भाञ्जालाई माफी दिएका छन् । मनिष पलले सोसल मिडियामा गोबिन्दाको एउटा भिडियो सेयर गरेका छन् जसमा उनले भनेका छन्, ‘कृष्णाले यहाँ आएर माफी मागेका गएका छन् । सर, यदि तपाईंले उनलाई केही भन्नु छ भने कृपया भन्नुहोस् । यो मेरो आग्रह हो ।’

गोबिन्दाले भाञ्जालाई माफी दिएः

गोबिन्दाले त्यसपछि कृष्णा अभिषेकको माफीबारे बोल्दै भने, ‘कृष्णाका लागि, आरतीका लागि, तपाईंहरु मेरी निकै प्रिय बहिनीका सन्तान हुनुहुन्छ । मैले आफ्नी बहिनीबाट असाध्यै धेरै माया पाएँ । तपाईंहरुले त्यो सुख भोग्न पाउनु भएन । यो कुराबाट म दुःखी छु । मेरो कुनै पनि व्यवहारले तपाईंहरु दुःखी हुनुहोस् भन्ने म चाहन्नँ । तपाईंका लागि सधैँ त्यो माफी छ । कृपया रिल्याक्स हुनुहोस्, तपाईंसँग कुनै समस्या छैन । भगवानले सधैँ तपाईंहरुको रक्षा गरुन्, मिहिनेत गरिराख्नु ।’

 


मनिष पोलको यो भिडियोमा कृष्णा अभिषेकले पनि प्रतिक्रिया दिएका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘म पनि तपाईंलाई असाध्यै माया गर्छु ।’ त्यसपछि हास्यकलाकारले हार्टको इमोजी पनि सेयर गरेका छन् ।

कृष्णा अभिषेकले के भनेका थिए ?

कृष्णा अभिषेकले मनिष पलको शोमा मामा गोबिन्दासँग माफी माग्दै भनेका थिए, ‘चिची मामा, म तपाईंलाई असाध्यै माया गर्छु । तपाईंलाई धेरै नै मिस गर्छु । कहिल्यै पनि पत्रपत्रिका र अन्य कुरामा आएका कुरा विश्वास नगर्नुहोस् । म एउटै कुरा भन्छु कि म तपाईंलाई असाध्यै मिस गर्छु । म मेरा सन्तानहरु मेरो मामासँग खेलुन् भन्ने चाहन्छु ।’ आफ्नो कुरा भनिराख्दा उनी रोएका पनि थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।