ad
x

स्वास्थ्य सेवा विभागले स्तरवृद्धिका लागि माग्यो आवेदन

person explore access_timeअसार १, २०७९ chat_bubble_outline0

स्वास्थ्य सेवा विभागले स्वास्थ्य सेवाका कर्मचारीलाई स्तर वृद्धिका लागि आवेदन मागेको छ । स्वास्थ्य सेवाका छैठौं तहसम्मका कर्मचारीलाई विभागले सूचना जारी गर्दै फारम बुझाउन अनुरोध गरेको हो ।


स्वास्थ्य सेवा नियमावली, २०५५ अनुसार हरेक वर्ष असार र पुष महिनामा स्तरवृद्धि गरिने प्रावधान अनुरुप योग्यता स्वास्थ्य सेवाका छैठौं तहका कर्मचारीलाई विभाग प्रशासन शाखामा कागजातहरूको स्वयंले प्रमाणित गरि दरखास्त बुझाउन आग्रह गरिएको छ ।दरखास्त फारम भर्दा शुरुको नियुक्ति पत्र, स्तरवृद्धि भएको सो पत्र, जेठमा संशोधन भएको भए सोको पत्रलगायतका कागजात पेश गर्नुपर्नेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।