करेन्ट लागेर दुई जनाको मृत्यु

person explore access_timeजेठ ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

रुपन्देही र पूर्वी नवलपरासीमा करेन्ट लागेर दुई जनाको ज्यान गएको छ । रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिका –७ देवीटोलका ५५ वर्षीय  इन्द्रबहादुर काउछा र पूर्वी नवलपरासीको हुप्सेकोट गाउँपालिका –३  निवासी  ६५ वर्षीय केशवबहादुर मल्लको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको हो  । 


काउछाको आफ्नो बंगुर फर्ममा सफा गर्ने क्रमममा  करेन्ट लागेर गम्भीर घाइते भई लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । त्यस्तै  नवलपरासीका मल्लको वडा नम्वर ४ झ्यालबास स्थित खेतमा पानी लगाउने क्रममा  पोलबाट लत्रिएको तारबाट करेन्ट लागेर  घटनास्थलमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।