ad
x

नयाँ फिल्मको ट्रेलर आउने बित्तिकै किन ट्रोल हुन थाले आमिर खान ?

person explore access_timeजेठ १६, २०७९ chat_bubble_outline0

आमिर खानको फिल्म लाल सिंह चड्डाको बहु प्रशिक्षित ट्रेलर रिलिज भएको छ । हलिउड फिल्म फरेस्ट गम्प र टम ह्याङ्क्सका प्रशंसकलाई आमिरको लाल सिंह चड्डाको ट्रेलर मन परेन । त्यसैले त उनीहरु यो आइकोनिक फिल्मको रिमेक बनाएकोमा भड्किएका छन् । आमिर खानलाई टम ह्याङ्क्सको कपी गरेको भन्दै ट्रोल पनि गरिँदैछ ।


ट्रोल भए आमिर खानःधेरैले आमिर खानले एउटा आइकोनिक प्रस्तुतीलाई बिगारिदिएको आरोप लगाएका छन् । कतिलाई लाग्छ कि आमिर खानको प्रस्तुती धुम थ्री, पिकेको एक्सटेन्सन हो । यस्तै, केही प्रयोगकर्ताले यो फिल्मलाई टम ह्याङ्क्सको फिल्मको एउटा ठूलो गल्ती भएको बताएका छन् । एक प्रयोगकर्ता लेख्छन्, ‘यो फरेस्ट गम्प होइन, यो फरेस्ट गम्प हो । यस्तो घटिया ट्रेलर । फरेस्ट गम्प उत्कृष्ट फिल्ममध्येको एक हो । लाल सिंह चड्डा बकवास लागिरहेको छ । एउटा दृश्य पनि हेर्न लायक छैन । यो फिल्म किन मात्रै बनाइएको होला ?’

आमिर खानको अभिनयमाथि प्रश्नः

अर्कोले लेखे, ‘मलाई यो पिके र धुम थ्रीका समरको मिश्रण लाग्यो । दुबैको शारीरिक हाउभाउ उस्तै । शाहरुख खान सरको क्यामियोको प्रतीक्षा मात्रै छ ।’ प्रयोगकर्ताले आमिर खानको आँखाको प्रतिक्रिया हेरेर उनलाई मिस्टर बिनको सस्तो कपी बताएका छन् । रिमेक बनाएका कारण तनावमा भएका एक व्यक्तिले लेखे, ‘अरे भाइ ओरिजिनल नै हेर्नुछ ओरिजिनल । डुप्लिकेट होइन । ’

ट्विटरमा #BoycottLaalSinghChaddha ट्रेन्ड भइरहेको छ । प्रयोगकर्ताले आमिर खानको लाल सिंह चड्डा भूमिकामाथि प्रश्न उठाइरहेका छन् । टम ह्याङ्क्सको कपी गर्ने कोसिसमा आमिर खान फेल भएको धेरैले बताइरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।