कान्तिपुर हाफ म्याराथन आगामी शनिबार

person explore access_timeजेठ १३, २०७९ chat_bubble_outline0
सन्दर्भ तस्बिर

१० औं संस्करणको कान्तिपुर हाफ म्याराथन जेठ २१ गते शनिबार हुने भएको छ । कान्तिपुर पब्लिकेसन्सले शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन गर्दै हाफ म्याराथन जेठ २१ गर्ने जनाएको हो ।


प्रतियोगितामा पुरुष र महिलाको हाफ म्याराथन, कर्पोरेट दौड र ह्वीलचियर दौड विधा समावेश गरिएको छ । यस पटक झन्डै ४ हजार धावक सहभागी हुने आयोजकले पत्रकार सम्मेलनमार्फत जानकारी दियो । हाफ म्याराथनको महिला पुरुष विजेताले १ लाख, उपविजेताले ५० हजार र तोस्रोले ३० हजार पाउने छन । चौंथोले २० हजार र पाँचौंले १० हजार पाउनेछन् । कर्पोरेटको विजेताले पोखरामा २ रत र ३ दिन घुम्ने प्याकेज उपलब्ध गराइनेछ ।उपविजेताले नगरकोटमा १ रात र तेस्रोले माउन्टेन फ्लाइटको प्याकेज पाउने छन । ह्वीलचेयरको विजेताले ३० हजार, दोस्रोले २० हजार र तोस्रोले १० हजार पाउने छन् । हाफ म्याराथन कान्तिपुर पब्लिकेशन्सको मुख्यालय थापाथलीस्थित सेन्ट्रल बिजनेस पार्कबाट सुरु भई माइतीघर, बिजुलीबजार, नयाँ बानेश्वर, तीनकुने, कोटेश्वर, गठ्ठाघर, सानोठिमी, सल्लाघारी पुगेर सोही रुटमा फर्किदै बिजनेस पार्कमा समापन हुनेछ । कोभिड–१९ को कारण दुई वर्षपछि आयोजना हुन लागेको हो । यस पटकको प्रतियोगिताको मुख्य नारा जलवायु परिवर्तन रहेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।