ad
x

आर्थिक अवस्था कमजोर भएका चौधरीको निःशुल्क उपचार

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

आर्थिक अवस्था कमजोर भएका अमर चौधरीको सेती प्रादेशिक अस्पतालले निःशुल्क उपचार गरिदिने भएको छ । धनगढी उपमहानगरपालिका २ का ३५ वर्षिय अमर चौधरीको खुट्टाको उपचार अस्पतालले निःशुल्क गर्ने भएको हो ।


खुट्टामा चोट लागेका चौधरी   आर्थिक अवस्था कमजोर भएका कारणले अस्पताल भर्ना भएका थिएनन् । तर सेती प्रादेशिक अस्पतालका सदस्य डिल्लीराज भट्टको पहलमा उनलाई अस्पताल भनाए गरी उपचार गर्न थालिएको छ ।सुदूरपश्चिम प्रदेश सामाजिक विकास मन्त्रालय,  सेती प्रादेशीक अस्पताल प्रसासन तथा व्यवस्थापन समितिको पहलमा  चौधरीको उपचारका भइरहेको सदस्य भट्टले बताए । अस्पतालको सामाजिक सेवा इकाई मार्फत आर्थिक अवस्था कमजोर भएका उनको निःशुल्क उपचार गरिनुका साथै निःशुल्क औषधीको पनि व्यवस्था गरिएको भट्टले जानकारी दिए ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।