ad
x

मृत भेटिइन् २१ वर्षीया अभिनेत्री विदिशा

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

बंगाली अभिनेत्री तथा मोडल विदिशा मृत भेटिएकी छन् । विदिशा बुधबार आफ्नै फ्ल्याटमा झुन्डिएको अवस्थामा फेला पारेकी हुन् ।  २१ बर्षीय उनी नगर बजारको एक भाडाको फ्ल्याटमा बस्दै आएकी थिइन् । उनले आत्महत्या गरेको बताइन्छ । पुलिसले उनको शव उनकै फ्ल्याटमा झुन्डिएको अवस्थामा फेला पारेको हो । उनी बस्ने फ्ल्याटको ढोका भित्रबाट लक गरिएको थियो । जसलाई फुटाएर प्रहरीले उनको शव निकालेको हो । शव पोष्टमार्टमका लागि पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।


रिपोर्टका अनुसार उनी ४ महिना अगाडि मात्र नजर बजारमा सरेकी थिइन् । पुलिसले घरबाट एक सुसाइड नोट समेत फेला पारेको छ । ​बिदिशाकी नजिकको साथी दिया दासले उनी प्रेमीको कारण डिप्रेशनमा रहेको बताएकी छन् । दासका अनुसार विदिशाको प्रेमीको अन्य दिन गलफ्रेण्ड छन् । जसको उनी बिरोधी थिइन् । सोही कारण पनि उनी डिप्रेशनमा आएकी हुन् ।सुसाइड नोटमा भने उनले आफु क्यान्सर पीडित भएको उल्लेख गरेकी छन् । तर उनी क्यान्सर पीडित नभएको बताइन्छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।