रेणु दाहालले लिइन् सपथ, बुधबार बिहान ८ बजे पदभार ग्रहण गर्ने

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

चितवनको भरतपुरमा महानगरपालिकाको मेयर पदमा नवनिर्वाचित रेणु दाहालले सपथ लिएकी छन् । मंगलबार साँझ जिल्ला समन्वय समितिको सभाहलमा मुख्य निर्वाचन अधिकृत प्रकाशकुमार अधिकारीले दाहाललाई सपथ गराएका हुन् ।
आफुले सपथ लिएलगत्तै मेयर दाहालले उपमेयर चित्रसेन अधिकारीसहित अन्य सदस्यहरुलाई सपथ ग्रहण गराएकी छन् । सपथ ग्रहण समारोहलाई सम्बोधन गर्दै मेयर दाहालले भरतपुरमा रोजगारीका अवसर सृजना गर्ने र महानगरमा उद्योग ग्राम स्थापना गर्ने योजना सुनाइन् । उनले नारायणी पुल जिर्ण भएकाले त्यसको उचित विकल्प खोज्ने र नयाँ पुल निर्माणका लागि पहल गर्ने आफ्नो योजना रहेको बताइन् ।मेयर दाहाल र उपमेयर अधिकारीले बुधबार बिहान ८ बजे पदभार ग्रहण गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।