ad
x

नीति तथा कार्यक्रम १९ को २० मात्रै भयो : बाबुराम भट्टराई

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

जनता समाजवादी पार्टीका नेता एवं पूर्व अर्थमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले संसदमा सरकारले प्रस्तुत गरेको नीति तथा कार्यक्रम सुधारात्मक परम्परागत भएको टिप्पणी गरेका छन् । 


मंगलबार संघीय संसदमा राष्ट्रपति विद्या भण्डारीले सरकारको नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गरेपछि सञ्चारकर्मीलाई प्रतिक्रिया दिँदै डा.भट्टराईले सरकारले नीति तथा कार्यक्रम उन्नाईसको बिस भएको टिप्पणी गरे । उनले भने– ‘कृषिको प्राथमिकीकरण गर्ने विषयहरु छन् । संघ प्रदेश र स्थानीय तहका अधिकारहरू जुन संविधानमा उल्लेख भएका छन् । त्यसअनुसार कानुन बनेका छैनन्, त्यस अनुसार कानुन बनाउने कुरा छ । त्यस्तै केही कुराहरु उन्नाईसको बीस हुने खालका छन् ।’सरकारले आगामी जेठ १५ गते आगामी आर्थिक वर्षका लागि संघीय संसदमा बजेट प्रस्तुत गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।