ad
x

प्रधानमन्त्री संसद बैठकमा जाँदै गर्दा ‘गाँजा वैध बनाउनुपर्छ’ भन्दै प्रदर्शन गर्ने ३ जना पक्राउ

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

 प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा संसद भवनमा जाँदै गर्दा बानेश्वर चोकमा ‘गाँजालाई वैध बनाउनुपर्छ’ भनेर प्रदर्शन गर्ने तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । 


पक्राउ पर्नेमा पेप्सीकोला बस्दै आएका मदन कोइराला, चिरञ्जीवी खरेल र रविन्स छन् । ‘गाँजाबादी एक हौं’ भनेर प्रदर्शन गरेपछि उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिइएको काठमाडौं उपत्यका प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता (एसपी) सन्तोषसिंह राठौरले रातोपाटीलाई बताए । गाँजा उत्पादन र सेवन बैध बनाउनुपर्ने माग गर्दै युवाहरुले प्रधानमन्त्रीको कारगेड छेकेर प्रदर्शन गरेका हुन् । प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेर प्रहरी वृत्त बानेश्वरमा राखेको छ । उनीहरुले गाँजा खान पाउनुपर्ने जिकिर गरेका छन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।