ad
x

भन्सार छलीको मोटरपार्टस् बेचेको आरोपमा युवक पक्राउ

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

भन्सार छलीको पानी तान्ने मोटरपार्टस् बेचेको आरोपमा प्रहरीले विराटनगरबाट एकजना युवकलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा ३० वर्षीय सेख अलतफ छन् । भारतबाट भन्सार छलेर ल्याएको मोटरपार्टस्मा अलताफले विराटनटरमा स्टिकर टाँसेर फिटिङ गर्ने गरेको अनुसन्धानबाट थाहा भएको जिप्रका मोरङका डिएसपी दिपक श्रेष्ठले रातोपाटीलाई बताए ।


अलताफले भन्सार छलेर ल्याएर राखेको करिब ४ लाख ८५ हजारको मोटरपार्टस् प्रहरीले बरामद गरेको छ । बरामद सामानसहित आरोपीलाई कानुनी कारवाहीका लागी राजस्व अनुसन्धान कार्यालय इटहरीमा पठाइएको डिएसपी श्रेष्ठले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।