ad
x

बेथानचोक गाउँपालिकाका नवनियुक्त अध्यक्षद्वारा एमबीबीएसका विद्यार्थीलाई छात्रवृत्ति दिने घोषणा

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

काभ्रेपलाञ्चोकको बेथानचोक गाउँपालिकाका नवनियुक्त अध्यक्ष भगवान अधिकारीले पदभार ग्रहण गरेका छन् । अधिकारीले पदभार ग्रहण गरेसँगै एमबीबीएस र इन्जिनियरिङका विद्यार्थीलाई छात्रवृत्ति दिने प्रतिवद्धता गरेका छन् ।


उनले कानुन एवं कार्यविधि निर्माण गरि आफ्ना गाउँपालिकामा एमबीबीएस, इन्जिनियरिङ र अन्य प्राविधिक क्षेत्रमा अध्ययन गर्ने जेहेन्दार विद्यार्थीलाई २५ प्रतिशत र सर्वोत्कृष्ट विद्यार्थीलाई शत प्रतिशतसम्मको छात्रवृत्तिको व्यवस्था गर्ने बताएका हुन् ।त्यस्तै, उनले ६० वर्ष उमेर भन्दा माथिका ज्येष्ठ नागरिकहरुको लागि निःशुल्क स्वास्थ्य परिक्षण गर्ने बताएका छन् भने वार्षिक कम्तीमा ५ किमीका दरले सडक कालोपत्रे गर्ने बताएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।