ad
x

दाङमा एमालेका खड्कालाई १६ सयभन्दा बढीको अग्रता

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

दाङको तुलसीपुर उपमहानगरपालिकामा मतगणना जारी छ । वैशाख ३० मा सम्पन्न स्थानीय तहको जारी मतगणनामा एमाले उम्मेदवारले अग्रता कायम राखेका छन् । ५९ हजार ५६३ मत गणना हुँदा एमाले उम्मेदवार टिकाराम खड्काले २४ हजार ८९१ मत पाएका छन् भने काँग्रेस उम्मेदवार गेहेन्द्र गिरीले २३ हजार २०६ मत पाएका छन् । उनीहरुबीचमा  १६८५ मतको अन्तर रहेको छ । 


त्यस्तै उपमेयरमा नेकपा एमालेकी स्यानी चौधरीले २४ हजार ५७२ मत पाउँदा एकीकृत समाजवादीका उम्मेदवार जोगबहादुर राणाले १७ हजार ३३३ मत पाएका छन् । उनीहरुको मतान्तर ७ हजार २३९ मत रहेको छ ।
 











कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।