ad
x

भीम रावलको गृहनगरको मेयरमा काँग्रेस र उपमेयरमा समाजवादी विजयी

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका नेता भीम रावलको गृहनगर समेत रहेको अछामको साँफेबगर नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । काँग्रेसका राजेन्द्रबहादुर कुँवर ७ हजार २६५ मतसहित विजयी भएका हुन् ।


कुँवरका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेकी पशुपति कुँवरले ५ हजार ३९ मत प्राप्त गरेकी छन् ।  नगर उपप्रमुखमा नेकपा एकीकृत समाजवादीका शिवबहादुर कुँवर विजयी भएका छन् । उनले ६ हजार ४३४ मत ल्याउँदा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा माओवादी केन्द्रका रंग ठकुल्लाले ५ हजार ३१४ मत मात्र प्रात गरे ।  साँफेबगरको मेयर र उपमेयरमा काँग्रेस-एकीकृत समाजवादी र एमाले-माओवादी केन्द्रबीच तालमेल भएको थियो । त्यसमा काँग्रेस र एकीकृत समाजवादीको गठबन्धनले नतिजा हात परेको छ ।०७४ मा मेयर र उपमेयर जितको एमालेले यसपटक दुबै पद गुमाएको छ । यसपटक काँग्रेसले नगर प्रमुखसहित ८ वडा अध्यक्ष जितेको छ । एमाले ३ वडामा सीमित हुँदा एकीकृत समाजवादीले उपप्रमुखसहित १ वडा जितेको छ । भीम रावलको गृह वडा गरी २ वटा वडामा स्वतन्त्र उम्मेदवार विजयी भएका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।