ad
x

२ लाख ५३ हजारलाई पर्यो रिभर फल्सको आईपीओ, ५० हजार आवेदन रद्द

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

रिभर फल्स पावरको साधारण सेयर (आईपीओ) आइपीओ २ लाख ५३ हजार ८९० जनाले पाएका छन् । कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक प्रभु क्यापिटलले आज आईपीओ बाँडफाँड गर्दै उक्त आवेदकले सेयर पाएको जानकारी दिएको हो ।


वैशाख २८ गतेदेखि जेठ ४ गतेसम्म बिक्री खुलाएको कम्पनीको आईपीओमा १८ लाख ५९ हजार २४२ जनाको आवेदन परेको थियो । उक्त आवेदकले २ करोड ९२ लाख ९४ हजार ६३० कित्ता सेयरका लागि आवेदन गरेका थिए ।जसमध्ये ४९ हजार ९३ जनाको आवेदन रद्द भएको छ । उक्त आवेदकको आवेदन रद्द भएपछि १ लाख ९ हजार २५९ जनाको आवेदन योग्य बनेका थियो । कम्पनीले १०० कित्ता अंकित २७ लाख ३० हजार कित्ता आईपीओ बिक्री खुलाएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।