जनकपुरधाममा स्वतन्त्र उम्मेदवारको फराकिलो अग्रता

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

धनुषाको जनकपुरधाम उपमहानगरपालिकाको मेयर पदमा स्वतन्त्र उम्मेदवार रहेका मनोज कुमार साह सुडीले  १२ हजार २८३ मत सहित आफ्नो अग्रता कायम राखेका छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका शिव शंकर साह हिराले ९ हजार ३०३ मत ल्याएका छन् भने लोसपाका मनोज चौधरीले ५ हजार १६ मत तथा गठबन्धनबाट उम्मेदवार बनेका लालकिशोर साहले  ४ हजार ८०६ ल्याएका छन् ।


उपमेयरमा भने गठबन्धनबाट उम्मेदवार बनेका काँग्रेसका किशोरी साहले  १४ हजार ८३२ मतसहित अग्रता बनाएका छन् । त्यस्तै रुणा देवी झाले  १०५३४ मत तथा रिता कुमारी मिश्रले  ५ हजार २५४ मत ल्याएकी छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।