ad
x

प्रिमियर लिगको उपाधि सिटीलाई

person explore access_timeजेठ ८, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिग फुटबलको उपाधि म्यानचेस्टर सिटीले जितेको छ । आइतबार राति भएको सिजनको आफ्नो अन्तिम खेलमा एस्टोन भिल्लालाई ३–२ गोल अन्तरले हराउँदै सिटीले उपाधि जितेको हो ।  घरेलु मैदानमा भएको अन्तिम खेलमा सिटीलाई जित दिलाउन गुन्डोगनले दुई र रोर्डिले एक गोल गरे । उता एस्टोनका लागि क्यास र फिलिपे कौटिन्होले एक–एक गोल गरे । 


जितसँगै सिटीले ३८ खेलबाट ९३ अंक जोडेर लिग जित्यो । यता दोस्रो स्थानमा रहेको लिभरपुलले ३८ खेलमा ९२ अंक जोडेर लिग सिजन टुङ्ग्यायो ।  लिभरपुलले सिजनको अन्तिम खेलमा उल्भमाथि ३-१ गोलको जित निकाल्यो । सिटीका लागि पेप गर्डिवालाले यो चौथो पटक प्रिमियर लिगको उपाधि जिताएका हुन्  ।  उनी सिटीका लागि लिग चार पटक जिताउने पहिलो प्रशिक्षक हुन् । यता लिभरपुल भने यो सिजनको उपाधि जित्नबाट बन्चित भएको छ । तर, च्याम्पियन्स लिगमा उपाधि जिताउने मौका छ । च्याम्पियन्स लिगको फाइनल खेलमा लिभरपुलले रियलका सामना गर्दैछ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।