ad
x

अजय देवगन बन्न खोज्दा प्रहरीको फन्दामा पुगे युवक

person explore access_timeजेठ ८, २०७९ chat_bubble_outline0

युपीको नोएडास्थित सडकमा अजय देवगनजस्तै दुईवटा कारमा स्टन्ट गर्ने युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । साथै, स्टन्टमा प्रयोग गरिएका कार र मोटरसाइकल दुवै मोटर भेहिकल (एमभी) ऐन अन्तर्गत बरामद गरिएको छ। आरोपीको नाम राजीवबाबु राजेन्द्र बताइएको छ । उनी नोएडाको सोरखा निवासी हुन् ।


शनिबार दुईवटा इन्स्टाग्राम रिलहरू सार्वजनिक भएका थिए । पहिलो भिडियोमा ती युवकले अजय देवगनको फिल्म फूल और काटेको स्टन्टको नक्कल गरेको देखिन्थ्यो । उनी दुबै कारको बोनेटमा उभिएको देखिन्छन् र आफ्नो हात बाँधेर उनले अजय देवगनजस्तो दृश्य सिर्जना गर्ने प्रयास गरेका छन् । दोस्रो भिडियोमा युवक बाइकमा स्टन्ट गरिरहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।