ad
x

कटहरिया नगरपालिकामा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ ७, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको कटहरिया नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसका मेयर र उपमेयर निर्वाचित भएका छन् । काँग्रेसबाट मेयरका उम्मेदवार अजय प्रकाशले २ हजार ५९५ र उपमेयर रिता देवी २ हजार ९८३ मतको अन्तरले निर्वाचित भएका हुन् ।  


 प्रकाशले कूल ७ हजार १ सय ७२ मत ल्याए भने उपमेयर रिता देविले ७ हजार ५ सय २० मत ल्याइन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमाले उम्मेदवार तथा कटहरियाका निवर्तमान मेयर सियाराम कुश्वाहाले ४ हजार ५ सय ७७ र कुन्ती देवीले कुल ४ हजार ५ सय ३० मत ल्याए । कटहरिया नगरपालिकाको ९ वटा वडा मध्ये १ मा समाजवादी,२,३,४,६ एमाले र ५,७,८,९ मा नेपाली काँग्रेसका वडा अध्यक्ष निर्वाचित भएका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।