ad
x

शाओमीले सार्वजनिक गर्‍यो दुई स्मार्टवाचसहित एक क्यामेरा

person explore access_timeजेठ ७, २०७९ chat_bubble_outline0


शाओमीले नेपाली बजारमा तीन वटा उत्पादनहरू सार्वजनिक गरेको छ । कम्पनीले शाओमी एस् १ एक्टिभ, रेड मि स्मार्ट ब्यान्ड प्रो र मिहोम सेक्युरिटी क्यामरा ३६० नेपाली बजारमा सार्वजनिक गरेको हो । शाओमीले सार्वजनिक गरेका तीनमध्ये दूई वटा उत्पादन स्मार्टवाच हुन् । यस्तै, मिहोम सेक्यूरिटी क्यामेरा घरको सुरक्षाका लागि प्रयोग गर्न मिल्ने कम्पनीले बताएको छ ।


कार्यक्रममा बोल्दै लन्चमा बोल्दै शाओमी नेपालका कन्ट्री जेनेरल म्यानेजर अमित पंडाले भने, ‘हामी सँधै सर्वोत्कृष्ट प्रविधि र सर्वोत्कृष्ट  डिजाइन युक्त डिभाइस हरु हाम्रो उपभोक्ता माझ ल्याउन प्रयासरत छौँ ।’ कम्पनीले आफ्ना प्रयोगकर्ताको दैनिक जिवनमा राम्रो पर्फमेन्स गर्ने योजना रहेको समेत उनले बताए ।यसमा १.४३ इन्च को हाइ रेजोल्युसन एमोलेड डिस्प्ले र ६० हर्जको हाइ रिफ्रेस स्क्रिन छ । यस्तै, यो घडीले २४ घन्टा नै घण्टा मुटुको चाल रेकर्ड गर्नुका साथै अन्य ११७ वटा फिट्नेस मोड पछि छ । नर्मल मोड मा १२ दिन र ब्याट्रि सेभर मोड मा २४ दिन टिक्ने यो स्मार्ट वाच वाटर प्रुफपनि छ ।खेल प्रेमीहरुका लागि विषेष रुपमा डिजाइन गरिएको यो स्मार्ट वाच हलुका हुनुका साथै यसमा भएको डुअल ब्यान्ड जीपीएसले मल्टिपल स्याटेलाइट नेभिगेसन सिस्टम सपोर्ट गर्छ । यस्तै रेड्मी स्मार्ट ब्यान्ड प्रो पनि १.४७ इन्चको फुल एमोलेड डिस्प्ले सहित उपलब्ध छ । जसले रगतमा भएको अक्सिजन लेभल जाँच्नु को साथै चौबिसै घण्टा मुटुको चालपनि रेकर्ड गर्छ । यसमा ११० भन्दा बढी वर्क आउट मोडहरु छन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।