ad
x

साताको नेप्से : ११५ अंक घटेर २२३५ अंकमा झर्‍यो

person explore access_timeजेठ ७, २०७९ chat_bubble_outline0

यो साता नेपाल स्कट एक्सचेञ्ज (नेप्से) परिसूचक ११५ अंक घटेको छ । साताको ४ दिन कारोबार भएको सेयर बजार परिसूचक २३५० अंकबाट १०० अंकभन्दा धेरै घटेर २२३५ अंकमा आइपुगेको हो । यो ४.९१ प्रतिशतको गिरावट हो ।


यसैगरी, यो साता सेन्सेटिभ इण्डेक्समा समेत गिरावट आएको छ । सातामा सेन्सेटिभ इण्डेक्स ४.२४ प्रतिशत अर्थात १९.२३ अंक घटेको हो । यससँगै साताभरमा सेन्सेटिभ इण्डेक्स ४३४.७३ अंकमा आइपुगेको छ ।नेप्से परिसूचक ११५ अंकले घटेको साता कारोबार रकम भने खुम्चिएको छ । ४ दिन कारोबार भएको नेप्सेमा ३ दिनसम्म घटेको बजारमा औसत दैनिक १ अर्ब ३० करोडको कारोबार भएको छ । यसको अर्थ यो साता नेप्सेमा ५ अर्ब २० करोड रुपैयाँको कारोबार भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।