ad
x

बाराको कलैयामा संविधानसभा सदस्यलाई हराउँदै गृहणी बनिन् उपप्रमुख

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

बाराको कलैया उपमहानगरपालिकामा पाँच दलीय गठबन्धनलाई हराउँदै नेकपा एमाले विजयी भएको छ । गठबन्धनलाई हराएर एमालेले प्रमुख र उपप्रमुखमा विजयी भएको हो ।


उपमहानगरको प्रमुखमा एमालेका उम्मेदवार बिनोद साह २४ हजार १३९ मत ल्याएर विजय हुँदा उनका प्रतिस्पर्धी गठबन्धनका साझा उम्मेदवार नेपाली काँग्रेसका राजेश राय यादवले १८ हजार ५४० मत प्राप्त गरेका छन् । साह र यादवबीच २०७४ को स्थानीय तह निर्वाचनमा पनि प्रतिष्पर्धा भएको थियो । त्यसबेला प्रमुख/उपप्रमुख दुवैमा काँग्रेसले जितेको थियो ।यस्तै उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेदवार रौशन परविन विजयी भएकी छन् । परविनले १९ हजार २५१ मत ल्याएर विजयी हुँदा गठबन्धनतर्फका जनता समाजवादी जसपाका प्रमोद गुप्ताले १८ हजार ३०२ मत ल्याई पराजित भए । परिवन मुस्लिम समुदायकी गृहणी महिला हुन् भने गुप्ता २०६४ सालका संविधानसभा सदस्य तथा २०७४ का कलैया उपमहानगर प्रमुखका उम्मेदवार हुन् ।  वडामा विजयी:  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।