ad
x
समाचार

सरकारको नीति तथा कार्यक्रम जेठ १० गते पेश हुने

सांसदहरुलाई तोकिएको पोशाक लगाउन निर्देशन

person explore access_timeजेठ ६, २०७९ chat_bubble_outline0

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले सरकारको नीति तथा कार्यक्रम यही जेठ १० गते संघीय संसदमा पेश गर्ने भएकी छन् ।  राष्ट्रपति भण्डारीले १० गते संघीय संसदको दुबै सदनलाई संयुक्त रुपमा सम्बोधन गर्दै नीति तथा कार्यक्रम पेश गर्ने भएकी हुन् ।


संसदमा जारी आगामी आर्थिक वर्षको बजेटको सिद्धान्त तथा प्राथमिकता, नीति तथा कार्यक्रमको सन्दर्भमा राष्ट्रपतिले सो दिन संयुक्त सभालाई सम्बोधन गर्ने संसद​ सचिवालयले जनाएको छ । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले जेठ १० गते मंगलबार दिउँसो ४ बजे राष्ट्रपतिले सम्बोधन गर्ने कार्यतालिका रहेको सचिवालयले उल्लेख गरेको छ ।यस्तै शुक्रबार बसेको संसद बैठकमा सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले सांसदहरुलाई  तोकिएकै पोशाकमा उपस्थित हुन निर्देशन दिएका छन् ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।